Lehed

kolmapäev, 2. aprill 2014

ee, eelmised kuud? korvpall

Nagu juba tavaks on saanud, siis ka see postitus hakkab lausega, et viimasest postitusest on päris palju aega möödas. Kuna eriti muud ei mäleta, mis juhtunud on, siis kirjutan lihtsalt korvpallist natukene ja vaatab, mis veel meelde tuleb. Tegelt kuna pean suht varsti magama minema, sest hommikul kell 5 pean juba lennujaamas olema, et Californiasse lennata, siis kirjutan ainult kossust ja tõmban magama ära. Pilte mul ka eriti hetkel pole, proovin need mingi aeg hiljem postitada.

Nagu ma varem kirjutasin, siis kossu alustasin umbes kuu aega teistest hiljem ehk millalgi detsembris. Paberite ajamine võttis meeletult aega ja see jättis mu hooajale kahjuks päris suure jälje.Tõenäoliselt kui oleks varem saanud alustada oleks saanud kooli esindusvõistkonda, aga kuna ma tulin täiesti poole hooaja pealt, siis päris võistkonda enam ei saanud. Võistkond iseenesest oli see aasta väga tugev. Tegid kooli viimase 25 aasta parima tulemuse, kui said State mängudele ehk osariigi 16 parimat võistkonda ja Kentucky on vist kõige rohkem kossu hull osariik USA-s ehk see oli väga hea tulemus. Ehkki ma olin selles teises võistkonnas, siis trenni tegime ikka kõik koos. Kas trenn erineb sellest mis Raplas tegime? Jah, erineb küllaltki palju, kui ma vist kunagi varem trenni kohta kirjutasin, et ilge tapmine, siis tegelikult ikka nii palju ei joostud, ma arvan, et Eestis võivad trennid ikka füüsiliselt pisut raskemad olla. Veel erinevusi: Trenn kestab 2h, kui Eestis meil kestis tavaliselt 1.5-1.75h, küllaltki suur osa trennis kulutatakse järgneva vastase mängu analüüsimise ja olukordade läbi mängimise peale. Suur rõhk on viskamisel ja selles on nad ikka tunduvalt paremad kui eestlased, aga samas tehnika (põrgatamine jne.) on eestlastel parem, tundub, et ameeriklased hüppavad meist natukene kõrgemale ja kaugemale ehk füüsiliselt on vist natukene tugevamad.

Võistkond, kus mina siis mängisin, mängis ka see aasta päris hästi. Aa, kiire vahemärkus, et Kentucky talv oli vist viimase 50a kõige hullem ja seepärast oli see hooaeg veel lühem, päris palju mänge ja trenne jäeti ära, sest lund sadas. Nendest mängudest mis toimusid, me võitsime vist 17 ja kaotasime 4, see oli ka viimaste aastate parim tulemus.

Kirjutan natukene siis sellest osariigi turniirist ka, kuhu meie kooli võistkond sai. Mäng toimus Rupp Arenal ehk Kentucky ülikooli väljakul, see mahutab 23500 inimest. Kentucky ülikool on USA üks parimaid korvpalli ülikoole, 2012 võitsid nad USA ülikoolide tiitli ja ka see aasta on nad natukene üllatuslikult Final Four'l. Mõned tuntumad nimed, kes viimasel aastal UK-st tulnud on on John Wall ja Anthony Davis. Läksin teemast natukene kõrvale, aga pool kooli sõitis mängule kaasa, päris võimas kaasa elamine oli. Meie võistkond juhtis peaaegu terve mängu. Kui mängida jäi veel minut oli seis viigis ja treener otsustas terve viimase minuti palli hoida ja siis viskele minna, aga kahjuks kaotasime palli umbes 8-9 sekundit enne mängu lõppu ja vastased läksid kiirrünnakule ja skoorisid ja kahjuks tuli kaotus, 8 parima hulka see aasta ei saanud. Tegelikult sain umbes poole mängu peal teada, et ma oleks pidanud saama tasuta mängule, ööbima tiimiga hotellis ja pingil istuma, aga meile sellest teada ei antud.

Aitab küll vist tänaseks, parem selline postitus kui üldse mitte. Panen paar pilti telefonist ja ülejäänud proovin hiljem üles panna. 
State game


Meie kooli õpilassektor

Üks koolisaalidest, kus me mängisime

Tegin kiirelt ühest pildist kiire pildi, et vähemalt midagi panna oleks.

Marthen

1 kommentaar:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

    VastaKustuta