Lehed

kolmapäev, 20. november 2013

ma nsTervitused!

Palju asju on jälle vahepeal juhtunud ja kuna hetkel istun lennukis ja lendan uue pere juurde, siis mõtlesin, et kirjutaks lõpuks ja annaks teada mis toimunud on.

Paar nädalat tagasi käisin lõpuks Minneapolises. Ööbisime mu eelmise host-ema ema juures. Meid oli palju: mina, ema, isa, mõlemad õed ja noorem vend + mina võtsin kaasa ühe sõbra ja vanem õde võttis kaks. Jõudsime kohale reedel õhtul. Läksime mingisse mängudemajja, kus mängisime laser tag-i, põhimõtteliselt laseritega üksteise laskmine, vest salvestab info kui pihta saad, kogud punkte jne. Pärast mängisime mängu, mis oli kokku pandud, lacrosse’st, korvpallist ja põrkeautodega sõitmisest ehk seal oli märklaud, mida pidid tabama, visaksid palli lacrosse nuiaga ja liikusid põrkeautoga, see oli täiega lahe tegelt.
Järgmisel päeval käisime Mall of America kaubamajas, mis on juttude järgi USA suurim ja no see oli ka ikka väga suur. Me olime seal 3 tundi ja mina kõike ei näinud, kaubamajas on sees pm lõbustuspark, koos karusellide ja muu jamaga. Poode oli palju, aga ma ostsin ikkagi enamus asjad HM-st. Pärast shoppamist käisime pitsat söömas ja hakkasime koju sõitma. Õhtul oli jälle xboxi pidu, host-ema tegi selle puhul chocolate  chip küpsiseid, pidu ise oli suht mõttetu, aga küpsised olid haigelt head.  Haha, loen teksti uuesti läbi ja avastan, et mu keel on vist märksa kehvem, lihtlauseid kasutan palju rohkem kui varem.

Kõik oli nii ammu, et eriti ei mäleta mis toimunud on, aga vahetult pärast seda nädalavahetust läksime kooliga linna ühte kõnet kuulama. See oli endine Harlem Globetrottersi(show-korvpalli võistkond) mängija ja ka paaris filmis koos Bryanti ja asjadega osalenud kutt, suht kuulus inimene tuli sellisesse väiksesse depressiivsesse linnakesse. Rääkis oma raskest elust, kuidas ta vahepeal tahtis surra, sest tal polnud millegi nimel elada. Nimelt korvpall oli ainukene asi, millega ta kunagi oli tahtnud tegeleda ja võib öelda, et see oli ta elu. Suht varajases eas tekkis tal mingisugune luuhaigus, mis sõi ta puusaliigest või midagi taolist. Ta peitis seda valu oma lähedaste eest, et ta ei peaks arsti juurde minema ja võib-olla korvpalli mängimist lõpetama. Asi läks päris hulluks ja lõpuks ta ei saanud enam liikuda eriti ja siis ta lihtsalt passis kodus ja masetses. Lõpuks ta kuulis, et mingi korvpalli filmi katsed on ja ta otsustas proovida. Seal oli väga palju inimesi olnud ja ta oli järjekorras nii kaugel, et ta poleks tegelikult saanud isegi proovida, aga kuna ta eelmisel treeneril olid tutvused sees, siis ta sai ikkagi oma oskuseid õigel ajal näidata ja sai lõpuks peaosa, milline ilus muinasjutt ikka. Pärast filmi kutsuti ta Globetrottersi katsetele ja ta sai sisse. Kahjuks ei saanud ta võistkonnas eriti kaua olla, sest ta haigus muutus (vahepeal oli ravile allunud ja enam-vähem korras olnud)hullemaks, ta pidi operatsioonile minema ja korvpalli lõpetama. Loo moraal oli, et kui ta oleks varasemas eas rääkinud oma murest, oleks see korda tehtud ja ta oleks saanud mängida terve selle aja, aga tema otsustas varjata. Jutt ise oli kurb, aga ta rääkis seda nii humoorikalt ja lahedalt, väga hea kõne oli. Väike link ka http://www.sethfranco.com/index.php/about-seth.html


Okei, praegu rohkem ei viitsi, lähipäevil üritan veel veits kirjutada. Homme esimene päev uues koolis, koolibuss võtab 6.20 peale. Ärkamine on tuleb väga õnnetu, aga ma nii rahul, et uues koolis.
Marthen

4 kommentaari:

 1. Ma väga väga lootsin, et sa kirjutad uuest perest. Kes nad on, mis osariiigs, mis linnas, kuidas leiti, kui suur kool on jne.

  VastaKustuta
 2. mis tundega lahkusid eelmise pere juurest ?
  kuidas nemad selle vastu võtsid , et lahkusid jne ?

  VastaKustuta
 3. ja kuhu sa siis nüüd põrutad? ma mõtlen ka, et millisesse osariiki? :)

  VastaKustuta
 4. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

  VastaKustuta