Lehed

pühapäev, 22. september 2013

Homecoming week

Eelmine nädal oli siis Homecoming Week, iga päev tuli mingi teema järgi riietuda, põhimõtteliselt nagu stiilinädal mõnes Eesti koolis. Esimesel päeval tuli riietuda nagu tegelane tõsieluseriaalist. Kuna mu peres on kõik jahi- ja kalamehed, siis leiti mulle mingi vihmakeep ja asjad selga ehk ma olin siis kutt kalasaatest. Esmaspäeval oli ka Homecoming'u kuninga ja kuninganna valimine. 3 poissi ja 4 tüdrukut, terve kool ja pool küla kokku aetud 25-ks minutiks. Olin vist päris palju hääli saanud, aga kuningaks ei valitud, kuningaks sai mu hostvend. Kui üritus läbi sai, tehti meist umbes miljon pilti ja pärast pidi veel ühte tundi minema.
Kalal

Pallidega
Mõtlikud
Teisipäeva teema oli fake injury. Ema on mul mingit sorti medõde ja tõi töölt igasugust kraami koju. Ma võtsin endale ratastooli ja sidusin jala kinni. Tuleb tõdeda, et meie vana koolimaja on küllaltki invavaenulik. Igatahes, tundides oli ratastoolis istuda päris mõnus, sest see ikkagi tunduvalt mugavam kui tavaline kooli tool ja kui väga igav hakkas, sain klassis veits ringi tuuritada oma neljarattalisega, very mature. Päeva tegevuseks oli klassidevaheline võrkpall. Mängud olid küll lühikesed, aga kool on piisavalt väike, et kõik mängud jõuti ühe tunniga ära pidada ehk kahjuks palju tundidest ära ei saanud. Võitsime turniiri ära ka ikkagi.

Rõõmus invaliid


Kolmapäeva teema oli generatsioonid. Ei viitsinud seekord osa võta, aga terve kool oli tittesid ja vanureid täis, värvisid juukseid halliks, vanaisalt võeti prillid ning mõned kostüümid kukkusid väga lahedalt välja tegelikult. Päeva tegevuseks oli viie minuti jooksul koolist võimalikult palju peidetuid lipikuid leida. Meid oli see päev umbes 6 tükki ehk jäime suhteliselt viimaste hulka oma tulemusega. Aa, unustasin mainida, et nädala lõpus lüüakse kõik tulemused kokku ja võitja klass saab endale pitsad ja värgid.

Neljapäeva teema oli kaksikud. Meil on klassis 3 poissi ja me otsustasime kolmikud olla. Kuna jälle kõik jahimehed on, siis panime jahiriided selga ja liikusime koolis ringi nii, jubedalt palav oli nende kummikute ja kombekaga. Tegevus oli mingi takistusraja läbimine, see oli tegelikult suhteliselt mõttetu, suvaline ringi tuiamine. Pärast seda käisime College Fair'l ehk ülikoolide esindajad tulevad oma ülikoole tutvustama, samasugune hariduslaat nagu Eestiski. Eriti suure ülikoole siin polnud, aga mingi pildi sai ette, eks näeb kuhu ülikooli tulevikus läheb, äkki tulen USA-sse.

Reedel oli küllaltki vähe tunde. Enamus päevast kulus homecoming'u tegevustele. Kõik riietusid meie võistkonna värvidesse, et meid meie Homecoming mängul toetada ja mängijad õhtuks valmis panna. Viimastel tundidel olid erinevad võistlused, otsiti mr.ja mrs. Tiigrit. Mängiti jälle võrkpalli, otsiti vahukoore seest hapukurke jne. Lõpuks toodi kohale auto. Kõik kes tahtsid, said autot kaikaga peksta. USA haridus on ikka väga erinev Eestiga võrreldes. Proovin järgmise postituse juurde auto lõhkumisest pilti panna.

Õhtusest mängust ja Homecomingu tantsust kirjutan homme, sest tahaks nüüd magama ära minna.

Marthen

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar